Aktuality


Den dětí

1. června 2018 

Odchod od školky v 16:30 (děti odchází s rodiči)

Cesta po fáborkách a stanovištích, kde děti sbírají penízky.

Cíl: Bílá Hora (předškoláci prodávají občerstvení)

  • prosíme o spolupráci při přípravě občerstvení (předávat již nyní p.uč.), popřípadě přinést na místo (ovoce, zelenina, koláče, sušenky, něco slaného...)
  • předškoláci mají za úkol vymyslet hry anebo výrobu něčeho pro ostatní děti

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na všechny děti i rodiče!


Prázdniny 2018

Tak jako každý rok, i letos v létě pro Vás o prázdninách chystáme příměstské tábory v naší školce (nově už na adrese Filipínského 64). Všechny informace o termínech, programu, ceně a také přihlášky najdete zde na webu naší stránky v menu v kolonce Prázdniny 2018. Všechny informacuje budeme ještě postupně kompletizovat. Pro více informací se můžete také ptát v naší školce, nebo psát                  na mail luciegruzova@seznam.cz.


Stěhování školky

Milý rodiče,

chtěli bychom Vás informovat, že naše školka se bude definitivně stěhovat během konce června/začátku července do nových prostorů. Původní plán byl přestěhovat se koncem května a 4.6. být už v novém. Po dohodě s hygienou je však potřeba učinit ještě pár stavebních zásahů, což potřebuje čas. V nové školce bychom měli začít prvním táborem 9.7.2018. Adresa bude Filipínskeho 64, Brno-Židenice (8min. od zastávky Buzkova-tramvaj č.9 anebo 8min. ze Staré osady). Za každou pomoc a ruku přiloženou k dílu budeme nesmírně vděční. 


Karneval 2018

Dne 7.4.2018 od 15:00 Vás srdečně zveme na školkový karneval, který se bude konat v Sokolovně (ulice Slatinská 2831/43). Datum karnevalu se přesouvá z původního data 10.2.2018. Za pochopení děkujeme. 

                                                                                                                         Teší se na Vás tým Žabka.


Setkání rodičů

Milý rodiče,

dne 19.2.2018 od 16:30 bychom Vás chtěli srdečně pozvat na "Čaj a kávu pro rodiče". Schůzka se bude konat ve školce. V první půl hodince probereme chod školky a dále bychom se rádi dostali k diskuzi na otázku "Jak můžeme spolupracovat na výchově našich dětí?".


Nový rok!

Milé děti, těšíme se na vás 2.1.2018!


Vánoční besídka

Milí rodiče,

Vánoční besídka proběhne

V PONDĚLÍ 18.12. OD 16:00 V SÁLE NA ŠÁMALOVÉ ULICI 15A.

Budeme moc rádi za pomoc s občerstvením i chystáním, nebo se můžete podílet na programu a vymyslet nějakou aktivitu.

Nahlaste se, prosím Lucii Grůzové (nejlépe mailem na luciegruzova@seznam.cz)

Věříme, že si užijeme pohodovou adventní atmosféru. Děti mají připravené divadlo, písně a tance.

Těšíme se na Vás,

Tým Žabka.


Vánoční focení ve školce

V pátek 24.11.2017 proběhne ve školce v dopoledních hodinách společné focení dětí. Fotit se bude pravděpodobně venku, stejne jako minulý rok. Záleží však na počasí. Pokud budete mít zájem o individuální fotky dítěte (je zde možnost i fotky se sourozenci nebo kamarády), přihlašte se na papír, který je k dispozici na hlavní nástěnce před šatnou.Pozor změna!!! 

Na základě společné domluvy na rodičovské schůzce (kvůli bezpečnosti a ochraně soukromí Vašich dětí) budou všechna alba na stránkách  https://studiozabka.rajce.idnes.cz/ postupně zaheslovaná. Heslo a přihlašovací jméno dostanete v informačním e-mailu, nebo se můžete informovat přímo ve školce, kde Vám tyto údaje rádi poskytneme.


Vhodné oblečení

Milí rodiče,

jelikož nám už pomalu začíná podzimní a deštivé období, je dobré tomu přizbůsobit také oblečení dětí na zahradu / procházky / výlety. Každé dítě by mělo mít ve své poličce v šatně holínky, nepromokavé (tř.pogumované) kalhoty a také pláštěnku (popřípadě i bundu). Bohužel máme často na naší zahrádce hodně bláta a je pak mnohem snažší, i pro Vás, očistit takovéhle oblečení / obuv. Děti se pak mnohem jednodušeji mohou na zahradě / venku věnovat různym činostem, u kterých se většinou umažou, nebo jsou mokré. Je dobré si všechny tyto věci také podepsat. Schůzka pro rodiče

Dne 7.9.2017 se od 16:00 do cca 17:00 uskuteční ve školce důležitá organizační schůzka pro rodiče k začátku nového školního roku. Možnost hlídání zajištěna. 


Začátek školního roku

Milí rodiče, milé děti

jsme moc rádi, že Vás můžeme již 4.9. přivítat v novém školním roce v naší školičce. Provoz bude od 7:00-16:30. Výuka bude pro všechny děti probíhat v horní třídě na nejvyšším poschodí. Veškeré další potřebné informace obdržíte e-mailem, nebo osobně, po příchodu do školky. 

Teší se na Vás tety ze Studia Žabka :)