O nás

Záleží nám na vývoji Vašich dětí. Naše dětské skupiny vynikají kvalitní výukou, krásným prostředím a individuálním přístupem.

Naše centrum vzniklo jako Studio Žabka v září roku 2010. Od té doby prošlo dlouhým vývojem inspirovaným dětmi a jejich potřebami a hledáním "správné výchovné a vzdělávací" cesty. Tato cesta nás dovedla ke znakování, montessori pedagogice a dalším směrům. Také ale musíme říct, že jsme se mnohdy na své cestě museli vrátit, protože ne vše, co je moderní nebo boom, svědčí dětem i rodičům.
V současné době jsme nezisková organizace Dobromysl Brno, z. ú. a provozujeme Dětskou skupinu Žabka, Dětskou skupinu Pulec a kurzy pro děti a rodiče (Montík).

Naším cílem je vytvářet bezpečný vzdělávací a zábavný prostor pro rodiny s dětmi na základě principů Dr. Marie Montessori, J. A. Komenského a dalších pedagogů. Naše centrum stojí na křesťanských principech, není však alternativou výuky náboženství a je přístupné všem rodinám napříč náboženským vyznáním.


Naše vize

Abychom mohli získat dotace, dary a další možnosti, jak ulehčit platbám rodičů, stali jsme se zapsaným ústavem Dobromysl Brno z. ú.

Naším dalším cílem je poskytovat pro dětem prostor, kde budou plně uplatňovány principy montessori pedagogiky i moderní pedagogiky, která reaguje na současné potřeby společnosti.