O nás

Záleží nám na vývoji vašich dětí. Naše dětská skupina vyniká kvalitní výukou, krásným prostředím a individuálním přístupem.

Naše centrum vzniklo jako Studio Žabka v září roku 2010. Od té doby prošlo dlouhým vývojem inspirovaným dětmi a jejich potřebami a hledáním "správné výchovné a vzdělávací" cesty. Tato cesta nás dovedla ke znakování, montessori pedagogice a dalším směrům. Také ale musíme říct, že jsme se mnohdy na své cestě museli vrátit, protože ne vše, co je moderní nebo boom, svědčí dětem i rodičům.
V současné době jsme nezisková organizace Dobromysl Brno, z.ú. a provozujeme Dětskou skupinu Žabka a kurzy pro děti a rodiče.

Našim cílem je vytvářet bezpečný vzdělávací a zábavný prostor pro rodiny s dětmi na základě principů Dr. Marie Montessori, J.A. Komenského a dalších pedagogů. Naše centrum stojí na křesťanských principech, není však alternativou výuky náboženství a je přístupný všem rodinám napříč náboženskému vyznání.


Naše vize

Abychom mohli získat dotace, dary a další možnosti, jak ulehčit platbám rodičů, stali jsme se zapsaným ústavem Dobromysl Brno z.ú.

Našim dalším cílem je vybudovat pro naše školáky malotřídní školu, kde budou plně uplatňovány principy montessori pedagogiky i moderní pedagogiky, která reaguje na současné potřeby společnosti.