Základní informace

Pro přijetí dítěte je potřeba:

  • Přihlášku dítěte (na vyžádání)
  • Zálohu - 1.000,-Kč rezervační poplatek, který je nevratný, ale bude vám odečten při první platbě školného.
  • Kartičku pojišťovny
  • Smlova se školičkou

Provoz a stravování

Provoz školky je celý týden dopolední nebo celodenní. (V případě zájmu je možné zajistit hlídání nad rámec provozní doby.) Splňujeme všechny platné hygienické předpisy.

Dítě je možné předat od 7:00 a vyzvednout po půl dni od 12:00 do 12:30 a po celém dni od 16:00 do 16:30.

K dispozici je ovoce, zelenina a pití. Ve školičce je lednička a mikrovlná trouba (k ohřevu jídla).

Jídlo dovážíme z provozovny Lakšmanna.

Bezpečnost a zdraví dětí

Spoléháme na zodpovědný přístup rodičů ke zdraví svých dětí i ostatních dětí - děti, u kterých se projeví příznaky nemoci (zelená rýma, kašel...), nebudou v zájmu zdraví všech přijaty do školky.

Vnitřní prostory školky jsou vybaveny s ohledem na bezpečný pobyt dětí. Ochrana zásuvek, bezpečnostní fólie na sklech, teplá voda v koupelně je regulována směsným ventilem, atd.

Děti jsou vydávány pouze rodičům nebo osobám, kterým rodiče dali písemný souhlas s vyzvednutím dítěte, a který je uložen ve školce.

Informovanost rodičů

Dětem je ve školce věnována maximální pozornost a individuální péče. Lektoři si vedou záznamy o dosaženém pokroku dítěte a rodiče jsou pravidelně informováni o tom, jak se dětem ve školce daří.

Každé poslední pondělí v měsíci mají rodiče možnost konzultačních hodin. Doporučujeme využívat nejméně dvakrít ročně.

Prostory

Ve školce je hned u vchodu šatna, dále dvě třídy rozdělené na praktickou a soustředěnou část. Je zde koupelna se záchody a umyvadly přizpůsobené dětem. Dále vybavená kuchyňka s jídelnou. Na poschodí jsou dvě místnosti na spaní a ke školce také náleží velká zahrada.

Platební podmínky

Školné je splatné do 10. dne v měsíci, kdy dítě do školičky dochází. Faktura vám bude zaslána na mail vždy do 1. dne v aktuálním měsíci. Datum splatnosti faktury je 10 dní. Platit lze převodem nebo hotově.

V případě několikadenní docházky nabízíme možnost vybrat si náhrady jiný den. Nutno domluvit se s paní učitelkou ve třídě či telefonem,SMS na tel.č. +420 608 942 421 .

Omlouvat se můžete na tel:. +420 608 942 421 (telefon přímo do školky).

Ukončení docházky, prosíme, nahlaste dva měsíce předem. V případě akutního odchodu, vybíráme storno poplatek měsíční platbu školkovného.

Co poprvé s sebou

Děti potřebují svačinku, přezůvky, oblečení na ven dle počasí (holínky, pogumované oblečení, plášténku), toaletní papír, náhradní oblečení (vše je možné si ve školičce nechat). V případě odpočívání také povlečení na matraci (120*60 cm), ručník a hlavně dobrou náladu. Vše je dobré si podepsat. Je možné ručník a povlečení zapůjčit od školky.